طراحی سایت

جذاب ، واکنشگرا ، انعطاف پذیر

جذاب ، پاسخگو ، انعطاف پذیر
این فقط در مورد طراحی زیبا نیست. این همچنین در مورد طرحی است که توسط کاربران به راحتی قابل درک و هدایت است. این طرحی است که تجربه گشت و گذار لذت بخش و بی نظیری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

Attractive, Responsive, Flexible

It is not just about good-looking design; it is also about a design easily perceived and navigated by users. It is a design that will provide users with a matchless enjoyable surfing experience.

به همه چیز برسید
آیا مخاطبان شما از تبلت ، تلفن های هوشمند یا لپ تاپ استفاده می کنند؟ دستگاه های آنها هرچه هستند ، مطمئن باشید از وب سایت پاسخگو شما لذت خواهند برد.

Reach All Out
Do your audiences use tablets, smart phones or laptops? Whatever their devices are, be sure they will enjoy your responsive website.

دوست داشتنی

بایانات طراحی وب سایت های تعاملی را ارائه می دهد که مطمئناً مخاطبان شما عاشق آن خواهند شد.

Lovable

web bartar provides interactive website designs that for sure your audiences will fall in love with.

طراحی سایت برای صفحه اول گوگل

برای داشتن فروش و رونق در کسب و کارتان روی حضور در صفحه اول گوگل و سئو سایت خود تمرکز کنید . طراحی سایت مطابق استانداردهای گوگل یکی از شروط اصلی حضور در جستجوی گوگل می باشد . وب برتر با بیشترین تعداد سایت و حضور در صفحه اول گوگل می تواند سایت شما را در صفحه جستجوی گوگل در جستجوی برتر قرار دهد .

طراحی سایت موبایل

بسیاری از کاربران توسط موبایل یا تبلت وب سایت ها را بازدید می کنند. خدمات و محصولات خود را جستجو می کنند . طراحی سایت باید به گونه ای باشد که هم تحت کامپیوتر و نت بوک و هم روی گوشی و تبلت . طراحی سایت ریسپانسیو و حفظ استانداردهای گوشی موبایل از ضروریات در طراحی سایت امروز می باشد . طراحی سایت واکنش گرا از اهمیت بالائی برخوردار می باشد . وب برتر متخصص در طراحی سایت موبایل و ایجاد ورژن های مختلف برای نمایش سایت در موبایل و تبلت.

طراحی سایت و کدنویسی حرفه ای

هر چقدر طراح سایت با تجربه و دانش بیشتری یک سایت را طراحی کند . امکان موفقیت وب سایت بیشتر می باشد . وب برتر تمامی وب سایت های طراحی شده را مطابق قوانین اینترنت مدرن و W3C انجام می دهد . 

طراحی سایت شخصی

خود و فعالیت خود را بهتر و موثرتر همراه با گرافیک خوب و زیبا به رویت کاربران آنلاین وب سایتتان برسانید. طراحی وب سایت شخصی برای هنرمندان ، پزشکان ، وکلا ، عکاسان و… . کسانی که می خواهند رزومه آنلاین و وب سایت در خور و وب سایت رسمی متعلق به خود داشته باشند