قوانین سایت

قوانين و ضوابط استفاده از خدمات وب برتر
لطفا به صورت کامل موارد زير را مطالعه بفرمائيد.
کلیه خدمات و محصولات ارائه شده مطابق قوانین جمهوری اسلامی و شرع و عرف می باشد.

قبل از خرید حتما مشخصات، ویژگی، امکانات و قیمت خدمات و محصولات ارائه شده را مطالعه نمایید.


محصولات و خدمات
وب برتر موظف به اجرای کامل تعهدات خود بوده و محصولات و خدمات ارائه شده باید مطابق فاکتور فروش باشد.
وب برتر در نحوه طراحی و استفاده از امکانات شناخته شده مختار می باشد و مجاز به استفاده از CMS های موجود و امکانات Open Source می باشد.
در فروش سایت های آماده وب برتر تنها مبادرت به فروش قالب های مشخص شده در وب سایت وب برتر می باشد و موظف به تغییر قالب مطابق سلیقه مشتری نمی باشد، مگر اینکه مشتری در خواست خود را تنها قبل از خرید و پرداخت بیعانه اعلام و در فاکتور فروش درج شده باشد.
کلیه خدمات درج مطالب به عهده مشتری می باشد، مگر آنکه به صورت مشخص در فاکتور قید شده باشد.


مالکیت سرویس ، خدمات و محصولات
وب برتر ، تنها شخصی را به عنوان مالک واقعی سرویس و خدمات می شناسد که سرویس و خدمات مورد نظر (اعم از وب سایت، هاست یا دامنه) در ناحیه کاربری آن شخص وجود داشته باشد، مگر اینکه با ارائه مدارک و شواهد، نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سرویس محرز و مشخص شده باشد.

در صورتی که مشتری برای خرید سرویس نماینده ای بفرستد و این نماینده بنام خود سرویس را ثبت نماید، وب برتر مسئولیتی به عهده نداشته و نماینده که سرویس را با نام خود ثبت کرده است مالک سرویس ها خواهد بود و با توجه به این توضیحات خواهشمندیم دقت لازم در این زمینه مبذول فرمایید.


لغو یا انصراف از خرید محصولات و خدمات

از آنجائي که بلافاصله پس از سفارش مشتری، وب برتر مبادرت به خرید هاست و دامنه و طراحی می نماید به هیچ وجه امکان لغو از خرید وجود ندارد و مشتری موظف به پرداخت وجه کامل خرید خدمات و محصولات می باشد .


مالکیت، مسئولیت های قانونی
کلیه مالکیت و بهره و فواید محصولات و خدمات خریداری شده ، اعم از دامنه ، هاست ، وب سایت برای خریداری محفوظ می باشد.
موضوع سایت ، محتويات وب سايت ، فروش محصولات در سایت بايد مطابق قوانين جمهوری اسلامي ايران باشد.
مشتری مجاز به استفاده از وب سايت خود در زمينه هک و کرک و کليه شاخه ها و زير شاخه های آن نمی باشد.
مشتری مجاز به قرار دادن آموزش و برنامه های عبور از فيلتر بر روی وب سايت خود نمی باشد.
مشتری مجاز به قرار دادن فایل و برنامه های شامل قوانين کپي رايت بر روی وب سايت خود نمی باشد.
از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری میباشد، ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا آبتین وب هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد.
توجه : در صورت مسدود شدن وب سايت توسط مسئولين ذيربط (و یا کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه)، هيچ مسئولیتی  به عهده وب برتر نمي باشد و وظیفه ای برای عودت هزینه سرویس نخواهد داشت.


قوانین و شرایط   ثبت دامنه 
تاریخ مستند برای مدت ثبت دامنه،who is های بین المللی می باشد.
انتخاب نام دامنه به عهده مشتری است و کليه مسئوليتهاي ناشي از اين انتخاب به عهده شخص او مي باشد. نام دامنه پس از ثبت غير قابل تغيير است.
از آنجا که شرکت ثبت وتمدید دامنه وانتقال برای مشتری را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی ویا ثبت کننده .ir نسبت به ثبت ویا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه وب برتر نخواهد کرد.
مشتری موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه برای خود تحقیق لازم را به عمل آورده و وب برتر در صورت ادعای شخص ثالث صاحب حق مورد تائید شرکت و مراجع ذیصلاح ایرانی وبین المللی آن دامنه را مسدود نموده و به رای مراجع ویا قوانین بین المللی عمل می نماید.
اگر در سفارش مشتری، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص ثالث ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به شرکت باشد که به هر دلیل انجام نگردد، هیچ مسئولیتی متوجه وب برتر نمی باشد .
تمديد يك دامنه تاريخ گذشته در صورت امکان تمدید ، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین ICANN و ثبت کننده اصلی اخذ می گردد.
در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از شرکت، این شرکت حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.


تطابق با سفارش:
در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس و خدمات ارائه شده به مشتری با مشخصات سرویس، مشتری موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به وب برتر اعلام نموده و وب برتر موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه وب برتر نمی باشد.


امنیت اطلاعات
وب برتر خود را موظف می داند تا حد امکان به برقراری امنیت وب سایت اقدام نماید و از اطلاعات سایت بک آپ های لازم را تهیه و در صورت لزوم در اختیار کاربران خود قرار دهد .
کاربر موظف می باشد از رمز های پیچیده و غیر قابل حدس زدن استفاده کند.
کاربر موظف است کلیه رمز های مربوطه را دور از دسترس افراد سودجو نگهداری کند و در صورت لو رفتن این اطلاعات یا هک شدن ایمیل، سریعا نسبت به تغییر رمز تمامی کنترل پنل ها اقدام نماید.
کليه فايل های موجود در شاخه اصلي هاست (public_html) قابل مشاهده و در دسترس برای عموم مي باشد، به همین دلیل کابر باید از قراردادن فايل های خصوصي، بک آپ هاست و یا فایل فشرده قالب در مسیر هایی که قابل مشاهده یا حدس زدن است جلوگیری کند.


انقضاء و تمدید خدمات
تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین شرکت مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های مشتری پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.


مسدودی سایت 
ازجمله مواردی که باعث مسدود سایت می شود به شرح زیر است:
عدم پرداخت صورت حساب:
صورت حساب تمامی سرویس ها، یک هفته قبل از تاریخ انقضای سرویس مورد نظر ایجاد و ارسال می شود و همچنین از طریق ایمیل  به کاربر جهت پرداخت صورت حساب اطلاع رسانی می شود (لازم به ذکر است هیچ تضمینی برای رسیدن 100% ایمیل با توجه به مشکلاتی که برای این سرویس ها وجود دارد ارائه نمی شود و کاربر موظف است ایمیل و شماره موبایل خود را در حساب کاربر بروز نگه دارد) و در صورت عدم پرداخت صورت حساب در موعد مقرر، به صورت اتوماتیک سرویس از طرف سیستم مسدود و منقضی خواهد شد و بعد از منقضی شدن سایت  تنها تا یکماه اطلاعات هاست نگهداری می شود.

وجود فایل های مخرب:
در صورتی که شل فایل یا فایل مخربی بر روی هاست و سرور شناسایی شود، سرویس مورد نظر تا زمان بررسی و رفع مشکل از طرف کاربر، به صورت اتوماتیک مسدود خواهد شد.

ارسال بیش از حد ایمیل:
تمامی کاربران باید قوانینی ارسال اسپم را رعایت کنند و ارسال بیش از 30 ایمیل در ساعت بر روی سرور ها از هر هاست ممنوع می باشد و این مورد مشکلات بسیاری را برای کاربران یک سرور بوجود می آورد که یکی از اصلی ترین این موارد بلک لیست شدن ای پی اصلی سرور می باشد و باعث عدم امکان ارسال ایمیل های دیگر مشترکین سرور به سرویس دهنده گانی مانند Yahoo و Gmail خواهد بود. به همین منظور سایت هایی که این مورد را رعایت نکنند به صورت اتوماتیک توسط سرور مسدود می شوند.

رفع مسئولیت و توهین به مسئولین شرکت

هر گونه توهین به سرویس ها و اعضاء از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های مخابراتی تلفن ، فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

سرویس های وب برتر به همان شکلی هستند ،که ارائه می شوند و همیشه سعی ما در بالا بردن کیفیت سرویس ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و … ارائه داده نمی شود و شرکت هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.

وب برتر هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا اس ام اس های شرکت اعم از پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و … ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود.

وب برتر مسئولیتی در قبال لغو و حذف لیسانس هایی که به دلیل تحریم از سمت شرکت ارائه دهنده لیسانس اعمال می شود نخواهد داشت و در صورت تحریم ایران توسط این شرکت ها هیچ گونه مسئولیتی در قبال پیگیری یا عودت وجه این محصولات به عهده وب برتر  نخواهد بود.

وب برتر می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ گونه تعهدی در خصوص اطلاع رسانی تغییر قوانین به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی وب برتر قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم الاجرا می باشد.