خدمات وردپرس

سایت وردپرس بدون خدمات و پشتیبانی وردپرس سایت های  منسوخ شده ،  آسیب پذیر و بدون ترافیک و بازدید مناسب هستند ، زیرا هیچ کس به فکر آن نیست.

امروزه مجموعه های موفق روی سایت خود سرمایه گذاری می کنند و بازاریابی اینترنتی خود را مهم می دانند . بله یک وب سایت فعال می تواند بازدید بیشتری داشته باشند ، خدمات و محصولات خود را به خوبی معرفی کنند . گوی رقابت را از رقبای خود بربایند و رشد روز افزونی داشته باشند. برای داشتن وب سایت فعال باید از خدمات و پشتیبانی برنامه ریزی شده استفاده کرد.

برخی مجموعه های کوچک وب سایت را طراحی می کنند، چند مطلب داخل سایت می گذارند و سایت خود را رها می کنند و چون جواب مناسب نمی گیرند مکررا هزینه می کنند . پیشنهاد ما سرمایه گذاری مناسب و فعال نگه داشتن وب سایت با خدمات و پشتیبانی سایت است

برای سلامت ، پایداری و فعال نگه داشتن وب سایت وردپرس  باید مطابق پلن مشخص برای سرعت ، پرفرمنس ، امنیت ، سئو و بهینه سازی ، به روز رسانی و پیشگیری از بروز مشکلات و در صورت بروز مشکل آمادگی لازم را برای بازگشت به حالت فعال داشته باشند .ی

 

 

خدمات وردپرس : بروز رسانی وردپرس

وردپرس به طور متوسط هر 2 ماه یک به روزرسانی را منتشر می کند. معمولاً برای رفع اشکالات و مشکلات امنیتی مختلف. همچنین به روزرسانی ها ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را به شما می افزایند که می تواند طراحی و عملکرد کلی سایت شما را بهبود بخشد. اصلی ترین مولفه  هایی که باید مرتباً به روز شوند ، هسته وردپرس ، پوسته ها ، افزونه ها و سایر نرم افزارهایی هستند که به سایت شما نیرو می دهند تا همه کارها به صورت روان ادامه پیدا کنند.

 

 

خدمات وردپرس :  مدیریت افزونه ها

افزونه ها نرم افزارهای مستقلی هستند که توسط توسعه دهندگان مختلف خارج از وردپرس طراحی شده اند. وقتی وردپرس به روزرسانی های نرم افزار اصلی خود را منتشر می کند ، مسئولیت توسعه دهنده این است که افزونه های خود را به روز نگه دارد. به همین دلیل است که قبل از انتخاب حتی نصب افزونه  ، مهم است که در مورد آن  تحقیق کنید ، بررسی ها را بخوانید و آخرین به روزرسانی های انجام شده را بررسی کنید. پس از نصب ، مهم است که به روزرسانی افزونه را ادامه دهید زیرا توسعه دهنده برای سازگاری با وردپرس به روزرسانی می کند.

استفاده از افزونه ها و انتخاب افزونه مورد نیاز احتیاج به مشاوره دارد . افزونه ها بر سرعت و امنیت و کارآمدی سایت می تواند اثر منفی بگذارد . گاهی باید افزونه های اضافی را غیر فعال و پاک کنیم . در مجموعه استفاده از افزونه ها نیاز به تجربه دارد .

 

خدمات وردپرس : ناهمخوانی نرم افزارها Software Conflicts

اگرچه انجام به روزرسانی ها به خودی خود امکان پذیر است ، اما انجام صحیح آن بسیار وقت گیر و پرخطر است. مهم است که به طور مرتب به روزرسانی ها توسط یک توسعه دهنده حرفه ای انجام شود که می داند چه کاری انجام می دهد و می تواند مشکلات احتمالی ناشی از بروزرسانی را کنترل و برطرف کند. به روزرسانی های نرم افزاری معمولاً بدون مشکل انجام می شوند ، اما گاهی اوقات با هم  در تضاد هستند و می توانند باعث سو عملکردی شوند که می تواند تجربه ضعیفی را برای بازدیدکنندگان ایجاد کند ، یا بدتر اینکه سایت شما به طور کامل خراب شود.

 

خدمات وردپرس : مسائل امنیتی

دلیل دیگر مهم این است که انجام یک حرفه ای نگهداری مداوم از وردپرس مهم است جلوگیری از نقض احتمالی امنیت است. هنگام نصب به روزرسانی ، تغییراتی در پرونده های شما ایجاد می کند که سایت شما را در برابر حملات هکر آسیب پذیر می کند. بخشی از فرآیند تعمیر و نگهداری  با وردپرس انجام پشتیبان گیری مداوم از سایت شما است. قبل از انجام به روزرسانی ها نیز نسخه پشتیبان تهیه می شود. هر وب سایت مبتنی بر CMS (سیستم مدیریت محتوا) در برابر حملات هکر آسیب پذیر است. به روز نگه داشتن هسته ، افزونه ها و مضامین وب سایت وردپرس شما از آسیب پذیری وب سایت شما در برابر عفونت های مخرب و حملات خارجی جلوگیری می کند.

 

وظایف مشترک خدمات وردپرس

برخی از مهمترین خدماتی  است که باید در سایت شما انجام شود:

به روزرسانی های اصلی وردپرس

وردپرس خود یک پلت فرم سریع است و ویژگی های جدیدی به آن افزوده می شود و مرتباً بهبود می یابد. اگر هسته وردپرس به روز نباشد ، وب سایت شما به تدریج از امنیت و پایداری کمتری برخوردار می شود و در سطحی که باید عمل نمی کند. این نه تنها می تواند تجربه ضعیفی را برای بازدیدکنندگان ایجاد کند ، بلکه می تواند بر رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر منفی بگذارد.

 

به روز رسانی پوسته

تم ها چارچوبی هستند که باعث می شوند سایت شما به نظر برسد و همانگونه عمل کند. مانند هسته وردپرس ، پوسته برای امنیت و عملکرد به طور مکرر بهبود یافته و به روز می شوند. استفاده از یک تم قدیمی ، عملکرد ، امنیت و شکل حضور وب شما را محدود می کند.

به روز رسانی های افزونه ها :

افزونه ها ابزاری هستند که می توانند برای افزودن ویژگی ها و افزایش عملکرد آن به سایت وردپرس شما اضافه شوند. افزونه های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند همه کارها را انجام دهید ، از ایجاد فرم تا اضافه کردن جلوه های تصویری. پلاگین ها توسط نویسندگان مختلف ایجاد می شوند و مرتباً به روز می شوند. اگر نویسنده افزونه های شما را به روز کند ، اما در وب سایت شما نصب نشده است ، ممکن است از ویژگی های پیشرفته غافل شوید و یا باعث ایجاد مشکلات امنیتی و سو on عملکرد در وب سایت خود شوید.

پشتیبان گیری از وب سایت وردپرس

بستر وردپرس پایدار است ، اما این به معنای شکست ناپذیری آن نیست. در صورت هک یا خراب شدن وب سایت شما به هر دلیلی ، داشتن یک نسخه پشتیبان تهیه خارج از سایت (در یک سرور از راه دور) می تواند شما را از اثرات مخرب شروع از ابتدا نجات دهد. پشتیبان گیری از وب سایت شما در خارج از سایت معمولاً باید انجام شود ، مخصوصاً وقتی مطالب تازه و بیشتری ارسال می کنید.

نظارت و حفاظت از امنیت:

با این وجود ، حتی اگر پلتفرم تقویت شود ، امنیت چیزی نیست که توسط وردپرس مورد توجه قرار گیرد. افراد بدخواه روش های جدید غلبه بر آنها را کشف خواهند کرد. نکته ای که اکثر دارندگان وب سایت نمی دانند این است که گوگل و سایر موتورهای جستجو در واقع یک وب سایت آلوده به بدافزار را در لیست سیاه قرار می دهند و باعث می شود آن ترافیک جستجو تقریباً نامرئی باشد. چرا؟

زیرا یک وب سایت هک شده برای کاربران آنها و سایر وب سایت ها یک خطر امنیتی است. این امکان را برای گسترش و تشدید حملات بدافزار به وب سایت های دیگر و حتی حملات علیه اهداف و زیرساخت های ملی فراهم می کند. اطمینان از به روز بودن و در بهترین حالت امنیت شما مطمئناً موضوعی است که باید جدی گرفته شود.

درک آسیب پذیری ها و اقدامات احتیاطی لازم برای محافظت از وب سایت و احتمالاً اعتبار برند شما حیاتی است.

بازرسی و تعمیر لینک شکسته:

وقتی افراد در یک وب سایت با مسائلی مانند لینکهای قطع شده مواجه می شوند ، می تواند یک چرخش بزرگ باشد. پیوندهای مرده به بازدیدکنندگان شما پیامی ارسال می کند که شما به اندازه کافی برای مراقبت از سایت خود اهمیت نمی دهید و احتمالاً به سایر مشاغل از جمله مشتریان خود رسیدگی نمی کنید. اسکن و حل پیوندهای خراب به طور منظم به شما اطمینان می دهد که بازدیدکنندگان شما می توانند به راحتی در سایت شما پیمایش کنند و ناامید نخواهند شد و به رقیبان خود فرار نخواهند کرد.

لینک های مرده همچنین می توانند با رتبه بندی جستجو به شما آسیب برسانند. وقتی موتورهای جستجو از چندین لینک خراب در سایت شما استفاده می کنند ، به آنها می گوید که سایت شما محتوای بیات و بی کیفیتی دارد و بنابراین بهترین مکان برای ارسال به کاربران آنها برای اطلاعات خوب نیست.

حذف پلاگین های استفاده نشده:

اگرچه به نظر بی خطر است ، اما از داشتن نرم افزار غیرفعال یا بدون استفاده در سایت خود باید خودداری کنید. شاید در برهه ای از زمان به آن افزونه تقویم احتیاج داشتید اما اکنون از یک پلاگین دیگر استفاده کنید ، با نصب قبلی آن می توانید اختلافاتی ایجاد کنید و مانع سرعت و عملکرد سایت شما شود. مرور افزونه ها و حذف نصب موارد ضروری ، اقدامی منطقی برای نگهداری و کاهش خطر خرابی یا سو mal عملکرد وب سایت است.

حذف نظرات اسپم :

وبلاگ در سایت وردپرسی شما می تواند یک روش استثنایی برای ایجاد ترافیک و ایجاد تصویر تجاری شما باشد. نظرات در مورد وبلاگ های شما همچنین می تواند ارزش زیادی برای ارائه اطلاعات اضافی و ایجاد بحث در مورد موضوعات مهم برای بازدید کنندگان شما باشد. متأسفانه ، مانند ایمیل ، از ارسال نظرات می توان به عنوان وسیله ای برای ارسال هرزنامه استفاده کرد. اگر نظرات برای بازدیدکنندگان دیگر قابل مشاهده باشد ، اعتبار شما می تواند به سرعت به سمت جنوب برود. صرف وقت برای پاک کردن این نظرات ناخواسته ، بازدید کنندگان شما را راضی و سرگرم می کند.

خدمات کامل وردپرس

اینها فقط برخی از کارهای تعمیر و نگهداری است که در هر سایتی مهم است. (نه فقط وردپرس). ما برنامه های نگهداری سایت را به مشتریان خود ارائه می دهیم زیرا ما می خواهیم آنها از سایتهایی که برای آنها ساخته ایم بیشترین بهره را ببرند و ما می خواهیم وب سایتهای خود را به مشتریان آینده نشان دهیم. وب سایتی که به خوبی نگهداری می شود باعث می شود ظاهر خوبی داشته باشیم و مشتری هایمان نیز از ظاهر خوبی برخوردار هستند. درباره برنامه های نگهداری وردپرس ما بیشتر بدانید.

تجارت هوشمند با مدیریت هوشمند وب سایت شروع می شود

در دنیای امروز ، حضور وب سازمان شما تقریباً به اندازه حضور فیزیکی شما مهم است و وب سایت شما به عنوان نمایندگی رسمی یا تجارت آنلاین شما فعالیت می کند. مانند هر تصمیم گیرنده ای کوشا ، شما تحقیق خود را در مورد سیستم های مدیریت محتوای وب سایت انجام دادید و وارد وردپرس شدید. یا شاید شما وردپرس را از یک پروژه قبلی به ارث برده باشید. در هر صورت ، شما تنها نیستید. برخی از شرکتهای معروف از وردپرس استفاده می کنند: TechCrunch ، نیویورکر ، بلومبرگ ، بی بی سی آمریکا ، ورایتی ، شرکت والت دیزنی ، تایم شرکت و نیویورک تایمز.

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای وب سایت در جهان است که توسط برندهای  بزرگ و وبلاگ نویسان به طور یکسان مورد استفاده قرار می گیرد. طبق تحقیقات انجام شده توسط W3Techs ، وردپرس توسط 36 درصد از کل وب سایت ها استفاده می شود و تقریباً 60 درصد از کل سایت های دارای یک سیستم عامل مدیریت محتوا شناخته شده را تشکیل می دهد.گفته می شود : ”  اینترنت با وردپرس کار می کند.”

با این حال ، راه اندازی یک وب سایت وردپرس پیشنهادی “تنظیم آن و فراموش کردن آن” نیست. اگر از وردپرس به عنوان بستر مدیریت محتوای وب سایت خود استفاده می کنید ، ضروری است که برای پشتیبانی از آن برنامه نگهداری وردپرس داشته باشید. شما نمی خواهید یکی از دارندگان وب سایت باشید که این درس را به سختی می آموزند.

 

 

چرا وردپرس؟

وردپرس با بسیاری از گزینه های قابل تنظیم ، افزونه ها ، پوسته ها و سایر گزینه های جذاب ، تنظیمات آن نسبتاً آسان است. این باعث می شود وردپرس به یک پلتفرم محبوب  و توسعه دهنده گان  تبدیل شود.

وردپرس با بیش از 50،000 افزونه و هزاران گزینه پوسته  مناسب برای پاسخگویی به نیازهای سازمان های مختلف و استفاده از سناریوهای موردی – از مشاغل کوچک ، موسسات غیرانتفاعی ، انجمن های عضویت ، استارتاپ ها و شرکت های بزرگ – مناسب است.

پس از راه اندازی و پیکربندی صحیح ، وردپرس به راحتی به عنوان یک بستر انتشار وب مورد استفاده قرار می گیرد  بدون نیاز به دانستن بسیاری از فن آوری پشت صحنه ، محتوای وب را به طور موثر منتشر کنند. وردپرس همچنین به خوبی اجازه می دهد تا مدیریت کاربر را با سطح مجوزهای مختلف مجاز نگه در وب سایت نقش داشته باشند  .

وردپرس همچنین بسیار فراگیر و گسترده است که تمایل دارد به راحتی با بسیاری از ابزارهای شخص ثالث دیگر بازی کند و اگر برای توسعه یا نگهداری نیاز به یافتن کمک حرفه ای دارید ، کار چندان دشواری نیست. این در تضاد با سایر سیستم  مدیریت محتوا است که ممکن است گزینه های محدودتری برای یافتن خدمات و پشتیبانی داشته باشند و مشاوره حرفه ای در آنها بسیار کم است ، و اغلب با قیمت بالایی همراه است.

با وجود بسیاری از ویژگی های جذاب ، تعجب آور نیست که وردپرس به محبوب ترین پلت فرم مدیریت محتوای وب تبدیل شده است. با این حال ، این محبوبیت همچنین به این معنی است که دارندگان وب سایت وردپرس باید مراقب سایت خود باشند تا عملکرد آن را به درستی حفظ کنند، و این نیاز به خدمات و پشتیبانی منظم دارد .

 

چرا به خدمات و پشتیبانی وردپرس نیاز هست ؟

وردپرس ، علی رغم سادگی و سهولت استفاده ، یک سیستم دیتابیس و کد های کاملاً پیچیده  است. واقعیت این است که وردپرس مانند هر نرم افزار دیگری برای پایدار ، ایمن و در کارکرد مناسب نیاز به خدمات  مداوم دارد.

وب سایت شما در کمپین بازاریابی دیجیتال شما نقشی اساسی دارد ، از این حیث که بستری را برای شما فراهم می کند تا تعامل ، آموزش ،  تغییر چشم انداز و مشتریان خود را ایجاد کنید. نکته مهم  در این مورد این است که وب سایت ها به تعمیر و نگهداری نیاز دارند که می تواند  گاهی برای شما خسته کننده ، وقت گیر و کلافه کننده  باشد و شما را از سایر فعالیت های مهم تجاری منحرف کند.

در زیر بعضی موارد مهم را بر می شماریم :

عملکرد سایت

قوانین و شرایط لازم برای یافتن در اینترنت بطور مداوم در حال تغییر است. هزار جزئیات می توانند سایت شما را تحت تأثیر قرار دهند و باعث شود آنطور که در نظر گرفته شده کار نکند. اگر شرکت شما اطلاعات مخاطب مهم را تغییر دهد ، یا یک پلاگین دچار اشکال شود ، ممکن است منجر به از دست دادن وب سایت خود شوید. ممکن است وب سایت های رقیب شما در رتبه بندی Google بهبود یابد و شما را به سمت پایین سوق دهد. جزئیات فنی مانند سرعت سایت شما و مدت زمانی که محتوای سایت شما به روز شده است نیز بر رتبه بندی Google شما تأثیر می گذارد. یک طرح نگهداری وردپرس می تواند به شما کمک کند از کاهش عملکرد سایت و منجر به آن جلوگیری کنید.

 

 

ویروس ها ، هکرها و ربات ها !

وردپرس به دلیل داشتن یک پلتفرم بسیار فراگیر (فکر کنید مایکروسافت ویندوز برای وب سایت ها) یک هدف مشترک برای هکرها ، ویروس ها ، ربات ها و دیگر بازیگران بد در فضای مجازی است. در حقیقت ، ZDNet گزارش داده است که وردپرس تقریباً 90 درصد از کل سایت های سیستم های مدیریت محتوای هک شده در سال 2018 را به خود اختصاص داده است.

یک روز تصور کنید که سایت شما حاوی بدافزار است و ناامن است. یا شاید بخشهایی از وب سایت شما کاملاً ناپدید شود. یا شاید بدتر اینکه ، هکرها کنترل سایت شما را در دست می گیرند ، اطلاعات مشتری شما را می دزدند و سایت شما را از بین می برند و به شدت به برند و اعتبار شرکت شما آسیب می رسانند.

خوشبختانه ، خنثی کردن اکثر این نگرانی های امنیتی می تواند با به روز نگه داشتن وب سایت خود به راحتی حل شود.

 

فعال نگه داشته وردپرس

وردپرس به طور روزمره به روزرسانی های جدید را دریافت می کند ، به طور معمول چندین بار نسخه جدید در هر ماه ، که باعث بهبود امنیت و عملکرد سیستم عامل می شود. برای اطمینان از ایمن بودن وب سایت وردپرس ، سایت شما به نگهداری مداوم کد اصلی و همچنین افزونه هایی که ممکن است استفاده شود نیاز دارد.

در گزارش فوق الذکر ZDNet ، “کارشناسان بیشتر هک ها را ناشی از آسیب پذیری پلاگین ها و مضامین ، مشکلات مربوط به پیکربندی نادرست و عدم تعمیر و نگهداری توسط مدیران وب می دانند ، که اغلب فراموش می کنند سیستم مدیریت محتوای خود ، مضامین و افزونه ها را به روز کنند.”

با به روزرسانی منظم وب سایت وردپرس و تمام افزونه ها ، اطمینان حاصل می کنید که سایت شما آخرین وصله های امنیتی را دراختیار دارد و آسیب پذیری شما را در برابر حملات معمول کاهش می دهد. این خطرسازها را به خطر بیاندازید.

 

زمان بر
وب سایت شما هرگز تمام نخواهد شد! همانطور که تجارت وب شما پیشرفت می کند وب سایت شما نیز پیشرفت خواهد کرد. شما دائماً به تغییرات ظریف ، به روزرسانی ، پیشرفت ها و تغییرات طراحی نیاز خواهید داشت. مشتریان شما هرگز از وب سایت شما راضی نخواهند بود و شما نیز رضایت نخواهید داشت. شما همیشه ایده های عالی و لیست آرزوهایی طولانی تر از بازوی خود خواهید داشت. تنها چیزی که در هنگام راه اندازی مشاغل تحت وب نخواهید داشت وقت کافی برای اقدام به همه آنها است.

 

با اطمینان از داشتن یک برنامه تعمیر و نگهداری وردپرس ماهانه ، می توانید اطمینان حاصل کنید که می توانید بالاترین پیشرفت های مورد نیاز را انجام دهید.

وب سایت مناسب  موجب تجربه کاربری خوب می شود .

گذشته از ملاحظات امنیتی ، همچنین در نظر بگیرید که اکثر سایت های وردپرس از افزونه هایی استفاده می کنند که توسط فروشندگان شخص ثالث تولید و نگهداری می شوند. بسته به میزان هوشیاری که توسعه دهنده پلاگین از بروزرسانی های خود دارد ، مشکلات سازگاری با هر به روزرسانی جدید وردپرس ممکن است بوجود آید ، این دلیل بیشتری است که شما برای حفظ جریان نسخه اصلی وردپرس به همراه پلاگین های دیگر نیاز دارید و باید تضمین کیفیت را انجام دهید. با هر بار به روزرسانی آزمایش کنید تا اطمینان حاصل کنید که چیزی خراب نیست و عملکرد به گونه ای آسیب نمی بیند که کاربران را تحت تأثیر قرار دهد.

به عنوان یک مالک سایت ، می خواهید تجربه کاربری مثبتی را برای بازدیدکنندگان خود ارائه دهید. سایتهای ضعیف با لینکهای خراب ، خطاها و هشدارها یا زمان بارگیری کند ، صبر بازدیدکنندگانی را که احتمالاً به سرویس اینترنت سریع عادت دارند ، تحریک می کند. اگر سایت شما غیرحرفه ای یا ناامن به نظر برسد ، مشتریان اعتماد کمتری به وب سایت شما خواهند داشت و کمتر با کسب و کار شما ارتباط برقرار می کنند ، که هر یک از این محصولات می تواند محصول جانبی نامطلوبی برای یک سایت ضعیف نگهداری شود. برنامه نگهداری وردپرس اساسی ترین اقدامی است که می توانید برای اطمینان از خروج بازدیدکنندگان از سایت خود با برداشت مثبت از سازمان انجام دهید.

 

 

یک برنامه میزبانی یا هاستینگ  (ضرورتاً) یک برنامه مناسب برای پشتیبانی  وردپرس نیست

هر وب سایت وردپرسی نیاز به میزبانی دارد و برنامه های میزبانی در هر شکل و اندازه ای وجود دارد – از میزبانی مشترک کم بودجه ، تا سرورهای اختصاصی کاملاً مدیریت شده و برنامه های VPS / cloud با قدرت بالا. به طور معمول ، این برنامه ها با برخی از سطح نگهداری و مدیریت از طرف میزبان همراه است (مگر اینکه شما مسئول مدیریت کامل سرور خود باشید). این ممکن است شامل وصله های نرم افزاری معمول ، و بروزرسانی ها ، یا نظارت بر فایروال باشد. با این حال ، آنچه مهم است که درک شود این است که “نگهداری” از سرور / محیط میزبانی مجموعه ای جداگانه از نگهداری وب سایت وردپرس شما است.

به طور کلی ، میزبان تعمیر و نگهداری خاص وردپرس را برای به روز نگه داشتن وب سایت شما انجام نمی دهد. مواردی مانند به روزرسانی نسخه اصلی WP ، به روزرسانی پلاگین و طرح زمینه ، سفارشی سازی ، عیب یابی و آزمایش تضمین کیفیت باید به طور جداگانه انجام شود. برخی از برنامه های تخصصی وجود دارند که میزبانی و نگهداری را با هم انجام می دهند (مانند برنامه های ارائه شده توسط HSS) ، اما این برنامه ها به جای قاعده مستثنی هستند. به طور خلاصه ، اطمینان از اینکه شما یک برنامه جامع برای مدیریت سرور و نگهداری وردپرس دارید ، مهم است.

 

عوامل خارج از وردپرس

صحبت از میزبانی ، مهم است که تصدیق کنیم استانداردهای فن آوری های اساسی که وردپرس بر روی آنها کار می کند (مانند PHP و MySQL) نیز تحت تغییر هستند. این دلیل دیگری است که می خواهید نسخه وردپرس را در سایت خود به روز کنید. به عنوان مثال ، اگر وردپرس را با استفاده از نسخه قدیمی PHP یا MySQL اجرا می کنید ، یا اگر آنها وصله های امنیتی مناسب را دریافت نکرده اند ، ممکن است محیط میزبانی شما با وردپرس ناسازگار باشد و سایت شما دیگر کار نکند. یا بدتر ، این می تواند به کار خود ادامه دهد اما با تعداد زیادی آسیب پذیری امنیتی پشت درب که حتی ممکن است از آنها آگاهی نداشته باشید.

 

سفارشی سازی و دسترسی به مکان ها سخت است

وب سایت های وردپرس نه تنها از نظر شکل ظاهری ، بلکه از نظر تنظیم و پیکربندی نیز می توانند بسیار متفاوت باشند. تعداد کمی از وب سایت های وردپرس که به صورت حرفه ای توسعه یافته اند با تنظیمات عمومی “خارج از جعبه” فعال می شوند. بلکه اکثر وب سایت های وردپرس ترکیبی از افزونه ها ، مضامین و پیکربندی های مختلف شخص ثالث هستند. هر وب سایت وردپرس به طور معمول برای رفع نیازهای منحصر به فرد هر سازمان ، سفارشی سازی می شود.

در حالی که وردپرس به روزرسانی محتوای اساسی ، مانند پست های وبلاگ ، رویدادها ، انتشارات مطبوعات یا سایر مطالب صفحه را برای کاربران عادی بسیار آسان می کند ، اما به ناچار زمان آن فرا خواهد رسید که شما به کمک یک توسعه دهنده وردپرس نیاز خواهید داشت. در نهایت شما می خواهید چیزی را که کمی بیشتر در پشت صحنه قرار دارد تغییر دهید (یا نیاز به تغییر دارد) ، مانند تغییر دادن زمینه های ورودی در یک صفحه ، یا فرم تماس ، یا سفارشی سازی به یک موضوع یا الگوی صفحه. در واقع هر چیزی که شامل لمس یا ایجاد کد منبع باشد.

در این موارد ، شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که منبعی قابل اعتماد برای انجام این تنظیمات برای خود دارید و این جایی است که یک طرح تعمیر و نگهداری وردپرس می تواند زندگی را تسهیل کند و به پیشرفت وب شما کمک کند.

 

 

انتظار برای موارد اضطراری وب سایت پلن پشتیبانی وردپرس  نیست

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه بهترین دفاع شما برای جلوگیری از هرگونه غافلگیری ناخوشایند در وب سایت شما و ادامه کار بدون مشکل آن است. اما حتی با وجود تمام تلاش ها ، موارد پیش بینی نشده ای مانند اشکال ، خطا و قطعی ممکن است بوجود بیاید ، و در صورت بروز چنین مشکلی ، می خواهید منبعی اختصاصی و قابل اعتماد داشته باشید که آماده فعالیت به نمایندگی از طرف شما باشد و کارها را به سرعت انجام دهد. تا جایی که ممکن است. شما نمی خواهید در موقعیت انتظار قرار بگیرید ، یا مجبور شوید یک مشاور یا آژانس جدید را شکار کنید تا به شما کمک کند زیرا بازدیدکنندگان وب سایت شما با مشکل روبرو می شوند و اعتبار شما را از بین می برد. بدون برنامه گذاشتن کارها بی تردید یک گزینه است ، اما گزینه عاقلانه ای نیست. اطمینان از اینکه یک منبع پشتیبانی مناسب پیش از موعد در اختیار دارید ، تنها انتخاب مسئول هر تصمیم گیرنده ای است که می خواهد به طور قابل اعتماد از نام تجاری و تجارت خود محافظت کند.

 

 

آنچه یک پلن پشتیبانی  وردپرس باید داشته باشد

یک طرح نگهداری و پشتیبانی با کیفیت وردپرس باید حداقل مسئولیت های زیر را برطرف کند:

 

به روزرسانی های منظم

به روزرسانی های منظم نسخه اصلی وردپرس و به روزرسانی افزونه ها با تست تضمین کیفیت پس از هر بروزرسانی ، منتشر می شود.

 

عیب یابی درگیری یا خطا در سایت

عیب یابی درگیری یا خطا در سایت شما هنگام بروز (به عنوان مثال وقتی ابزارهای شخص ثالث با هم کار نمی کنند).
بهترین روش های امنیتی برای جلوگیری از تهدیدات احتمالی قبل از وقوع ، از جمله نظارت مستمر و محافظت در برابر هرزنامه ، بدافزار ، ورود غیر مجاز و سایر اقدامات مخرب. این همچنین شامل ایمن سازی صحیح سایت شما با SSL است.

 

پشتیبان گیری

در صورت ادامه ، پشتیبان گیری خودکار در صورت نیاز به بازیابی سایت در صورت بروز فاجعه یا از دست دادن اطلاعات. در حالت ایده آل ، پشتیبان اضافی افزایشی (به عنوان مثال روزانه / هفتگی / ماهانه) خواهید داشت که در چندین مکان ذخیره شده است (به عنوان مثال یک درایو پشتیبان ، و همچنین فضای ذخیره سازی ابر خارج از سایت).

یک محیط سرور / میزبان به درستی نگهداری شده با نسخه های فعلی و ایمن Apache ، PHP و MySQL ، با پیکربندی صحیح گواهینامه های SSL ، فایروال امنیتی و سایر روش های مناسب برای نگهداری سرور.

بهینه سازی عملکرد

بهینه سازی عملکرد برای اطمینان از پیکربندی وب سایت وردپرس برای عملکرد بهینه ، از جمله بهترین روش ها مانند ذخیره صفحه و فشرده سازی تصویر. به هر حال ، یک وب سایت سریع نه تنها برای کاربران مهم است ، بلکه می تواند بر عملکرد جستجو نیز تأثیر بگذارد.

منبعی اختصاصی که با سایت آشنا باشد ، به کلیه اسناد و مدارک اداری و مجوزهای لازم دسترسی دارد و می تواند مسئولیت نگهداری و در صورت لزوم بازیابی سایت را بر عهده بگیرد ، ضمن اینکه به نیازهای موردنظر نیز به موقع پاسخ می دهد.
سرانجام ، این طرح باید پیشگیرانه باشد و راهنمایی های مداوم و رو به جلو برای محافظت از وب سایت و تجارت شما به طور مداوم ارائه دهد.

 

این که آیا خودتان از سایت وردپرس خود پشتیبانی می کنید ، خواه یک مدیر کارمند داخلی داشته باشید یا از خدمات یک فروشنده خارج از کشور استفاده می کنید ، نکته اصلی این است که شما می خواهید یک وب سایت خود را در وضعیت مطلوبی حفظ کنید. این پایه و اساس حفظ وب سایتی است که هم حرفه ای و هم پایدار است و آرامش خاطر همراه با داشتن یک برنامه صحیح بسیار ارزشمند است.

شما برای طراحی وب سایت ، تولید محتوا و راه اندازی صحیح آن سرمایه گذاری زیادی کرده اید. ارزش این را دارد که به همین ترتیب ادامه دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید